ST Üretim Club üzerinden fabrikaların ihtiyaçlarına odaklanıyor ve bu ihtiyaçlar konusunda çözüm sunan firmalarla birlikte çalışıyoruz. 
Sizin de fabrikalara yönelik ürün ve hizmetleriniz varsa, Fabrikalarla İletişim Sistemimizi mutlaka kullanmalısınız.

Hangi İletişim Kanallarını Kullanıyoruz?
1. DERGİLER
2. FUARLAR – ZİRVELER
3. PR UYGULAMALARI
4. DİJİTAL REKLAMLAR
5. EĞİTİMLER (WEBİNAR - SEMİNER)
6. SOSYAL MEDYA

1. DERGİLER
Dergiler sektör içi iletişim açısından bir numaralı iletişim kanalıdır. Çünkü dergilerin üretim sürecinde çok kalabalık bir ekip çalışır ve okuyucuyu sürekli yayının içine çeker. Ortaya çıkan ürün en az bir ay masada durur. Evet, dergiler sayfa sayfa okunmaz ama sektör içinde aralıksız ilişki yönetir. Burada önemli olan nitelikli dergileri tespit etmektir. ST Dergileri, endüstrinin en nitelikli dergilerindendir. Çünkü fabrikalardan en çok özgün içeriği ST Dergileri üretir. Eğer fabrikalar sizin için de müşteri potansiyeliyse, ST Dergileri’ni mutlaka kullanmalısınız.
Dergi seçmek için tıklayın.

2. FUARLAR – ZİRVELER
Net bir alana odaklanmış fuar, zirve vs. organizasyonlar sektör temsilcileriyle yatırımcı potansiyelini fiziki anlamda bir araya getiren etkinliklerdir. İyi organize olmuş bu tür etkinlikler çok iyi sonuç verir. ST Zirveleri ile, ziyaretçilerin yatırım gündemini takip ediyor ve katılımcı firmaların standına özel ziyaretçi davetleri yapıyoruz. Bu sistemle ST Zirveleri’ne tamamen ilgili kişilerin gelmesini sağlıyoruz. 
Zirve seçmek için tıklayın.

3. PR UYGULAMALARI
Firmanızı ve ürünlerinizi sizin anlatmanızın etkisi farklı, üçüncü şahısların anlatmasının etkisi çok daha faklı oluyor. Bu açıdan PR çalışmaları çok önemlidir. Bir de işi gücü fabrikalar olan kalabalık bir ekibin sizin markanızın iletişimi için çalıştığını düşünün! Strateji Belirleme ve Planlama, E-bülten oluşturma ve ST Dergileri’nin veri tabanına mailing. Dijital platformda advertorial çalışmaları. Dergilerde haberlerinizin çıkması. Sizden gelen geri bildirimlerle belli firmalara özel stratejiler geliştirilerek yıl boyu uygulama. Hepsi de markanızın iletişim gücünü artırmak için.

4. DİJİTAL REKLAMLAR
STendustri.com.tr, sadece endüstriyel içeriği ile günlük 3 bin okuyucuya hizmet veriyor. Banner ve manşet haber uygulamalarıyla (advertorial), markanızın mesajını hedef kitlenize kolayca ulaştırabilirsiniz.

5. EĞİTİMLER (WEBİNAR - SEMİNER) 
Webinar: Fabrikaların üretim, yatırım, bakım ve satın alma süreçlerinde faaliyet gösteren kişilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğünüz ürün ve hizmetleriniz varsa webinar hizmetimiz tam size göre. Sizin belirlediğiniz konu, gün ve saat bilgilerini fabrikalara duyuruyor, ön kayıt topluyoruz. Ardından editörlerimizin desteğiyle canlı seminerinizi sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Seminerleriniz: Markanızı iyi tanımayan kişilerin, firmanıza özel etkinliğinize katılım sağlaması son derece sınırlı olur. Biz Etkinlik Yönetimi Hizmeti ile firmanızın ve gerçekleşecek organizasyonun tanıtımını reklam ve PR faaliyetleri ile yapıp, telefon ve mail ile de davet sürecini tamamlayarak etkinliklerinizin başarısına destek oluyoruz. 

 6. SOSYAL MEDYA 
Sosyal medyanın gücü anlaşıldıkça firmalar da bu alana yatırım yapmayı günden güne çok daha fazla önemsiyor. Ancak, hedef kitleniz sosyal medyayı sizin markanızla etkileşim kurmak için kullanmıyor! Burada önemli olan kaliteli içerik üreterek, onların ilgisini çekebilmektir. Bütünleşik pazarlama stratejinize uygun olarak; planlama, içerik oluşturma ve görsel uygulamalar yapıyoruz.

Kendi Paketinizi Oluşturun
Örnek (12 ay için örnek paket);
• Dergi reklamı: 12 sayfa 
• Zirve standı: 9 m2 
• PR uygulaması: 6 bülten oluşturma ve servis edilmesi
• HaberOrtak.com’da: 1/10 banner ve 3 kez manşet advertorial
• Sosyal medya: 96 içerik üretimi
• Webinar: 1 kez canlı web semineri yayını